top of page
Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w pływaniu zakończone sukcesem. W kategorii dziewcząt reprezentacja SP 1 Turek w składzie którym pływali nasi wychowankowie Agata Kukuła, Zosia Ostrowska i Nadia Stawska wywalczyły
2 miejsce i awans do Finału Wielkopolski w Poznaniu. Pierwsza ekipa chłopców SP 1 Turek dzielnie walczyła o
1 miejsce do samego końca.  Niestety przy nieobecności najlepszego zawodnika Igora Stasiaka musieliśmy uznać wyższość rywali, ktorzy byli lepsi o przysłowiowy "włos" (0,4 sek). W składzie pływał Adam Kolenda. Szykujemy się na rewanż w Poznaniu, gdyż SP4 i SP1 reprezentować będą nasz powiat w finale Wielkopolski. Bardzo dobry występ zaliczyła również druga reprezentacja "Jedynki" w składzie pływali kolejni wychowankowie naszej szkółki: Wojtek Rybka, Jordan Drzewiecki, Ksawery Pilarczyk, Maciek Stachowiak i Piotr Seidel uplasowali się tuż za podium. Oprócz sztafet rozegrano również biegi indywidualne na dystansie 25 metrów, w których pływacy AQUARIUSA zdobyli następujące miejsca:
1 miejsce 🥇: Piotr Seidel (motylkiem)