2017 AQUARIUS TOMASZ GARGULA  kontakt: 506 019 799 

  • Black Facebook Icon

IV CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI 2019

XXI FINAŁ WIELKOPOLSKI

W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU


20 listopada 2019 w Termach Maltańskich w Poznaniu odbył się XXI Finał Wielkopolski w drużynowym pływaniu. W zawodach uczestniczyły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 4, a wśród nich nasi wychowankowie. Najlepszy wynik osiągnął Igor Stasiak, który stylem dowolnym uplasował się na 6 miejscu.

SZKOLNE MISTRZOSTWA POWIATU TURECKIEGO W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU


24 października 2019 w Krytej Pływalni w Turku odbyły się szkolne Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w drużynowym pływaniu. Zawodnicy AQUARIUSA reprezentujący wszystkie szkoły z Turku zdobywali wysokie lokaty w sztafetach i biegach indywidualnych.

Po raz kolejny jesteśmy DUMNI!!! W piątek 22 listopada 2019 na Krytej Pływalni w Turku zorganizowano IV Charytatywny Maraton Pływacki, na którym zbierano fundusze dla Zuzanny Wojdziak. Zuzia urodziła się w 2015 roku i na skutek przedłużającego się porodu doszło do niedotlenienia. U dziewczynki zdiagnozowano encegalopatię niedotlenieniowo - niedokrwienną pod postacią leukomalacji torbielowatej i padaczkę na tle niedotlenienia okołoporodowego. Szkółka Pływacka AQUARIUS zorganizowała trening w czasie trwania zbiórki. W sumie zawodnicy wraz z trenerem dołożyła cegiełkę w kwocie 250 zł. Przepłynęliśmy w ciągu 40 minut około 17 km, a następnie wszyscy udali się na słodką regenerację.

Kajetan Gargula

MISTRZEM

WIELKOPOLSKI


Jesteśmy DUMNI!!! W piątek 16 listopada 2018 w Termach Maltańskich odbyły się szkolne Mistrzostwa Wielkopolski w drużynowym pływaniu. W kategorii chłopców na dystansie 25 metrów stylem dowolnym mamy ZŁOTY MEDAL XX IGRZYSK DZIECI.

FESTIWAL SPRINTU TERMY MALTAŃSKIE

POZNAŃ

W sobotę 9 marca 2019 roku na Termach Maltańskich w Poznaniu odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie FESTIWAL SPRINTU, w których udział wzięło 44 klubów z całej Polski.

IV Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu

Kobiet i Mężczyzn.

2 maja odbyły się IV Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn zorganizowane przez Oddział Miejsko-Powiatowy WOPR w Turku oraz OSiR Turek. Zawodnicy z AQUARIUSA zdobyli "wór" medali.

MISTRZOSTWA MIASTA TURKU
W PŁYWANIU

W piątek 28 grudnia 2018 na Krytej Pływalni w Turku odbyły się kolejne Mistrzostwa Miasta Turku w pływaniu. Nasi zawodnicy pokonując swoje bariery osiągnęli bardzo dobre wyniki bijąc w większości swoje rekordy życiowe.

LETNIE PÓŁKOLONIELIPIEC


W lipcu dla dzieci uczących się w Szkółce Pływackiej AQUARIUS zorganizowaliśmy letni wypoczynek - pływackie półkolonie z atrakcjami dla dzieci młodszych.

surf camp.jpg

Zapraszamy na

 

naukę pływania

NABÓR  2019/2020

zostały ostatnie miejsca
w grupach

LETNIE PÓŁKOLONIE - SIERPIEŃ 2019

III CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI 2018

Jesteśmy DUMNI!!! W piątek 23 listopada 2018 na Krytej Pływalni w Turku zorganizowano III Charytatywny Maraton Pływacki, na którym zbierano fundusze dla Dominika Pantachowicza, kolegi z dziecięcym porażeniem mózgowym cztero – kończynowym. Zbiórka przeznaczona była na zakup podnośnika elektrycznego. Szkółka Pływacka AQUARIUS zorganizowała trening w czasie trwania zbiórki i dołożyła cegiełkę do wyznaczonego celu. Przepłynęliśmy w sumie 15 KM w ciągu 35 minut...

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now